O nas


 Nasza Firma od ponad 20 lat zajmuje się dostarczaniem produktów wyposażenia indywidualnego. W tym okresie nie tylko  staliśmy się jednym z liderów w naszej branży, ale przede wszystkim, zapewniliśmy bezpieczeństwo setkom  tysięcy  pracowników. Dostarczanie przez nas artykułów wyposażenia indywidualnego odbywa się w oparciu o szczegółową analizę potrzeb  każdego Klienta, która pozwala nam na określenie zagrożeń, z którymi spotyka się na  co dzień w swojej pracy.

 Do Państwa dyspozycji pozostawiamy zatem cały zespół naszych specjalistów, którzy  chętnie zapoznają się z charakterem Państwa  działalności i zaproponują najbardziej optymalne rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo pracowników.

Międzynarodowy charakter naszej Firmy pozwala nam na współpracę z największymi światowymi producentami, co  wpływa na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, a także pozwala nam na ciągłe wprowadzanie do naszej oferty produktów najbardziej nowoczesnych i niezawodnych.

Trudno wyobrazić sobie wartość większą niż ludzkie życie i zdrowie, dlatego rynek produktów wyposażenia indywidualnego jest rynkiem bardzo dynamicznym, pełnym nowości i coraz to nowych odkryć.

Jako specjaliści w tej branży pragniemy dzielić się z Państwem tą wiedzą. Wierzymy, że świadomość pojawienia się na rynku nowych, lepszych rozwiązań i technologii, a także odkrywanie istniejących zagrożeń pozwoli Państwu na opracowanie optymalnej strategii ochrony Państwa pracowników.

Uczestniczymy we wielu targach branżowych:

- Polagra Food w Poznaniu

- Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB

- A+A w Dusseldorfie

- SAWO w Poznaniu

- Expo Welding w Sosonowcu

- Wod-Kan w Bydgoszczy

- Energetics w Lublinie

- Polfish w Poznaniu

Nasza pasja została doceniona m.in. na:

- Targach Sawo 2014

- XXI Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji "Wod-Kan" 2013

- Lubelskich Targach Energetycznych "Energetics" 2012

Od 2012 roku jesteśmy członkiem elitarnego klubu Gazeli Biznesu.