Aktualności

PODSUMOWANIE TARGÓW POLFISH

Tegoroczne targi Polfish będziemy wspominać z nie mniejszą przyjemnością niż ich poprzednią edycję.

Cieszy nas wzrastająca wśród pracodawców świadomość tego, jak istotne jest bezpieczeństwo ich pracowników oraz higiena w miejscu pracy. Branża rybna jest jedną z tych, która obfituje w realne zagrożenia, chociażby ze względu na kontakt z ostrymi narzędziami przy obróbce mięsa.

Targi Wod-Kan 2019

Już za 10 dni rozpoczynie się XXVII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy. Na tym najważniejszym w Polsce wydarzeniu dla branży wodno-kanalizacyjnej nie zabraknie i stoiska naszej firmy. Zapraszamy do rozmowy 21-31 maja.

 

Po targach Expo-Gas 2019

Było nam niezmiernie miło gościć przybyłych na nasze stoisko zwiedzających podczas targów Expo-Gas 2019. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i żywimy nadzieję na dalszy kontakt zarówno z nowo poznanymi osobami jak i wieloletnimi klientami naszej firmy.

Po targach Expowelding 2018

Dziękujemy przybyłym na nasze stoisko osobom podczas targów spawalniczych Expowelding w Sosnowcu. Spotkanie z Państwem było doskonałą okazją do ciekawych rozmów oraz podzielenia się z Państwem nowościami naszych firm partnerskich, które reprezentujemy.